كسب درآمد،بهبود رتبه الكسا،باكس،تبليغات كليكي،بهبود رنك گوگل،پاپ آپ

بهبود رتبه و پیج رنك گوگل باكس جرقه ايرانی

تبلیغات گوگل بهترین تبلیغات اینترنتی در گوگل برای بهبود رتبه و افزایش رنک در گوگل می باشد. این تبلیغات ارزان ترین نوع تبلیغات در گوگل است که در عین حال بیشترین تاثیر را بر بهبود رتبه در گوگل دارد. باكس جرقه ایرانی تنها ارائه کننده سرویس تبلیغات کلیکی گوگل پیشرفته و نوین در ایران می باشد. در تبلیغات گوگل باكس جرقه ایرانی کاربران کلمات کلیدی خواسته شده را جستجو و روی سایت خواسته شده کلیک می کنند که باعث افزایش بازدید واقعی گوگل، بهبود رتبه و افزایش رنک دائمی در گوگل و الکسا می شود. هم اکنون با استفاده از همین تبلیغات، سایت باكس جرقه ایرانی در عبارات "تبلیغات گوگل" ، "تبلیغات در گوگل" ، "تبلیغات کلیکی گوگل" ، "بهبود رتبه در گوگل" ، "بهبود رتبه" ، "تبلیغات" ، "تبلیغات ارزان در گوگل" و کلمات رقابتی دیگر به صفحه اول گوگل رسیده است. تبلیغات گوگل در باكس جرقه ایرانی برتری محسوسی بر تبلیغات در گوگل ادوردز دارد زیرا علاوه بر هزینه بسیار کم ، نتیجه تبلیغات نیز برگشت ناپذیر است و سایت در صفحه اول گوگل باقی می ماند. برای مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه و تعرفه ها با ما تماس بگیرید.

افزایش بازدید و بهبود رتبه

افزایش بازدید با استفاده از تبلیغات کلیکی در زمانی کوتاه باعث بهبود رنک الکسا می شود. در بین تبلیغات اینترنتی موثرترین تبلیغ برای افزایش رنک الکسا و افزایش بازدید می باشد. بازدیدهای دارای تولبار الکسا بازدیدهای کاملا هدفمند برای بهبود رنک الکسا بوده است.

تبلیغات سورف- تبلیغات پاپ آپ - تبلیغات پاپ باكس

بهبود رنک الکسا

بهبود رتبه الکسا با تبلیغات کلیکی ارزان ترین روش تبلیغ در اینترنت برای بهبود رنک الکسا می باشد. بازدیدهای تبلیغات کلیکی دارای بیش از 90 درصد بازدید با تولبار الکسا است و تنها تبلیغات اینترنتی است که بطور ارزان و هدفمند رنک سایت در الکسا را بهبود می دهد.

تبلیغات كلیكی - تبلیغات بنر پی پی سی - تبلیغات لینك متنی - تبلیغات بنر

تبلیغات کلیکی ارزان

بهبود رتبه سایت با تبلیغات کلیکی بهترین و ارزان ترین تبلیغات برای بهبود رتبه الکسا و افزایش بازدید گوگل می باشد. تبلیغات کلیکی با بازدیدهای دارای تولبار الکسا روشی اختصاصی برای بهبود رتبه در الکسا می باشد. تبلیغات کلیکی رنک 20 بطور مستقیم بر بهبود رنک الکسا تاثیر می گذارد و به عنوان ارزان ترین تبلیغات در اینترنت برای بهبود رنک و بهبود رتبه در الکسا شناخته می شود.

تبلیغات كلیكی - تبلیغات متنی - تبلیغات بنری

بهبود رتبه در گوگل

تبلیغات در گوگل به صرفه ترین روش تبلیغات برای بهبود رتبه میباشد. تبلیغات در گوگل باعث افزایش رتبه سایت در گوگل می شود. افزایش بازدیدهای هدفمند از گوگل میتواند تاثیر چشمگیری بر میزان فروش داشته باشد. علاوه بر این بازدیدهای ارسالی از طرف گوگل همچنین باعث افزایش رتبه الکسای سایت شده و در طولانی مدت نیز رتبه الکسای سایت را افزایش می دهد.

تبلیغات گوگل كلیكی - تبلیغات گوگل كلیكی زمان دار - تبلیغات جستجو گوگل

افزایش رنک الکسا

تبلیغات کلیکی ارزان ترین روش تبلیغاتی در اینترنت برای افزایش بازدید و بهبود رنک الکسا می باشد. این روش تبلیغاتی به تازگی مرسوم شده اما قیمت ارزان در کنار تاثیر عالی این تبلیغ بر بهبود رتبه الکسا و افزایش فروش سایت باعث فراگیر شدن این روش تبلیغاتی نوین در اینترنت شده است. تبلیغات کلیکی بر خلاف دیگر تبلیغات روشی هدفمند است و می توانید در معیار دلخواه سایت خود را بهبود دهید.

تبلیغات سورف - تبلیغات پاپ آپ - تبلیغات پاپ باكس

بهبود رتبه گوگل

تبلیغات گوگل ایرانی روش تبلیغات کلیکی نوینی برای بهبود رتبه سایت در گوگل میباشد. در این روش تبلیغاتی میتوانید به تعداد مورد نیاز بازدید گوگل واقعی با آی پی های ایران خریداری کنید. کاربران واقعی کلمات دلخواه شما را جستجو و از گوگل وارد سایت شما می شوند. این امر بسته به نوع کلمه موردنظر شما بین 1 تا 3 ماه سایت را به رتبه های اول گوگل میرساند. این یکی از بهترین روش های افزایش رتبه گوگل می باشد.

تبلیغات گوگل كلیكی - تبلیغات گوگل كلیكی زمان دار - تبلیغات جستجو گوگل


789249931 تومان

كل پرداختی ها


1754709059 تومان

كل سرمایه گذاری ها


88 نفر

كاربران آنلاین


34996 نفر

كل كاربران

تبلیغات کلیکی باكس جرقه ايرانی

مزایا : كسب درآمد تبلیغات کلیکی - مشاهده تبلیغات کلیکی - بهبود رتبه الكسا - كاهش رتبه الكسا - افزایش كاربران - افزایش فروش - تبلیغ ارزان (تبلیغ رایگان) - افزایش بازدید

تبلیغات کلیکی باكس جرقه ایرانی بهترین تبلیغات برای بهبود رتبه و افزایش رنک در الکسا است. تبلیغات کلیکی باكس جرقه ایرانی ارزان ترین تبلیغات برای بهبود رتبه الکسا می باشد. الکسا اطلاعات بازدید از سایت ها را از تولبارهای نصب شده بر روی مرورگر کاربران اینترنتی جمع آوری می کند، یعنی اگر 1000 بازدیدکننده بدون تولبار الکسا از سایتی بازدید کنند هیچ تاثیری بر رتبه الکسای آن سایت نخواهد داشت. در اکثر تبلیغات اینترنتی مثل پاپ آپ و تبلیغات کلیکی حداکثر 10 تا 20 درصد بازدید یا کلیک ها دارای تولبار هستند به همین دلیل تاثیر زیادی بر بهبود رتبه ندارد یا برای بهبود رتبه به بازدید بالایی نیاز است. در باكس جرقه ایرانی کاربران دارای تولبار الکسا بطور کاملا خودکار شناسایی و درآمدی ویژه برای این کاربران تعریف شده است که کلیک های دارای تولبار را به بیش از 90 درصد افزایش داده است، این امر تبلیغات کلیکی باكس جرقه ایرانی را به بهترین روش برای بهبود رتبه الکسا تبدیل کرده است. در تبلیغات کلیکی باكس جرقه ایرانی برای هر کلیک زمانی مشخص تعریف شده و هر کلیک خریداری شده شامل 2 بازدید می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تبلت

تبلت

این وب سایت قابل استفاده در انواع ( تبلت ) می باشد.

View
تبلت

كامپیوتر های عادی و لمسی

امكان استفاده و فعالیت با انوع كامپیوتر عاید ولمسی می باشد.

View
تبلت

لپ تاپ

قابل دسترس با انواع محتلف لپ تاپ با تكنولوژی های مختلف روز

View
تبلت

تلفن همراه

این وب سایت قابل استفاده در انواع گوشی ( تلفن همراه ) می باشد.

View
تبلت

تبلت

این وب سایت قابل استفاده در انواع ( تبلت ) می باشد.

View
تبلت

لپ تاپ

قابل دسترس با انواع محتلف لپ تاپ با تكنولوژی های مختلف روز

View
تبلت

لپ تاپ

قابل دسترس با انواع محتلف لپ تاپ با تكنولوژی های مختلف روز

View
تبلت

لپ تاپ

قابل دسترس با انواع محتلف لپ تاپ با تكنولوژی های مختلف روز

View

سایر ویژگی ها باكس جرقه ايرانی

كسب درآمد از روش های مختلف از قبیل بنر كلیكی ،آگهی گوگل ، ورودی گوگل ،آگهی كلیكی ، بنر پی پی سی ، سورف ، پاپ آپ ، رفرال و ...
تنوعی تبلیغاتی گسترده شامل بنر ، كلیكی ، متنی ، سورف ، پاپ آپ ، نظر، ایمیل ، پیامك ، وایبر و ...

گزارشات و آمار

گزارشات و آمار

گزارشات دقیق برای تبلیغ دهندگان

امكانات

امكانات

با پنل مدیریت پیشرفته برای كاربران

سریع و آسان

سریع و آسان

خرید وثبت تبلیغات سریع وكم هزینه

روش های نوین

روش های نوین

برترین های كسب درآمد وتبلیغات

دسترسی

دسترسی

قابل دسترسی با كلیه وسایل رایانه ای

پشتیبانی

پشتیبانی

با پشتیبانی 724 و مسلط به موضوعات متنوع وب سایت و پاسخگویی سریع

توانایی های باكس جرقه ايرانی

باكس جرقه ايرانی با تجربیات موفق چندین ساله در زمینه های مختلف فعالیت می نماید كه در زیر شرح تخصص برخی از این موارد ذكر شده است.

افزایش بازدید

100%

افزایش رتبه

95%

افزایش كاربران

90%

افزایش مشتریان

80%

چرا باكس جرقه ايرانی بهترین است؟

راه های متنوع

راه های متنوع

در باكس جرقه ايرانی كاربران می توانند با بیش از 11 راه اقدام به كسب درآمد ثابت نمایند.

در باكس جرقه ايرانی تنوع بیش از 14 نوع از انواع تبلیغات روز دنیا جمع آوری شده است.
در باكس جرقه ايرانی كاربر با استفاده از بخش سود دهی با صرف تنها چند دقیقه وقت برای همیشه درآمد ثابت ماهانه داشته باشد.
در باكس جرقه ايرانی پرداختی به كاربران در بخش كسب درآمد به روز می باشد و پشتیبان های سایت 7 روز هفته 24 ساعته اماده پاسخگویی به سوالات كاربران می باشند.
بخش سورف

بخش سورف

كاربران در این بخش به آسانی می توانند تنها با باز نگه داشتن یك صفحه اقدام به كسب درآمد نمایند.

قرعه كشی

قرعه كشی

كاربران در این بخش می توانند با خرید برگه های قرعه كشی به هر تعداد كه مایل هستند در قرعه كشی هفتگی شركت نموده و در قرعه كشی كاملاً اتواماتیك شانس خود را برای برد امتحان نمایند.

صندوق شانس

كاربران در این بخش با انتخاب یك خانه در بین 9 خانه و انتخاب درست آن خانه برنده جایزه خواهند شد.

keyword گوگل

نوعی جدید از تبلیغات است كه رسالت آن بهوبود رتبه سایت تبلیغ دهنده در سایت گوگل می باشد.

صندوق شانس

در این بخش با نتخاب یك خانه از بین 9 خانه شانس خود را برای برنده شدن محك بزنید

نظرات همكاران و كاربران

نظرات همكاران و كاربران

سلام دوستان عزیز فقط خواستم بگم قدر این سایت و مدیر عزیزش را بدانید چون این سایت است که ptc را زنده نگه داشت زمانی درست در زمانی که کلاه برداری مد شد و به بهانه های مختلف سایت های کوچک و بزرگ بسته شدن تنها این سایت و یک سایت دیگر ماندند و با درستکاری و بدون هیچ کار اشتباهی راه را ادامه دادند

alidpx Link
سایر نظرات

سایر نظرات

Link

سایر همكاران باكس جرقه ايرانی

در زیر لوگو سایت های همكار ما بزودی نشان داده خواهد شد

  • test
  • test
  • test
  • test
  • test
پیشنهادات ویژه باكس جرقه ايرانی
تبليغات كليكي جرقه ايراني |

راه های ارتباط با باكس جرقه ايرانی

سامانه پیام كوتاه - شماره تماس و پیامك - ایمیل - آی دی یاهو - سامانه پشتیبانی و ارسال تیكت - بخش ارسال پیام خصوصی